Ewelina Basta-Dowiat

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Specjalistka w zakresie prawa spółek, posiada doświadczenie w obsłudze korporacyjnej dużych spółek akcyjnych i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Specjalizuje się również w prawie pracy, prowadząc również liczne sprawy sądowe w tej dziedzinie. Zajmuje się również pozasądowymi metodami rozwiązywania sporów. Jest absolwentką studiów podyplomowych mediacji, negocjacji i innych alternatywnych metod rozwiązywania sporów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Włada biegle językiem angielskim.

Anna Świętek-Bucki

Radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W 2012 roku ukończyła aplikację radcowską. Specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem problematyki nieruchomości. Ukończyła podyplomowe studia w zakresie wyceny i gospodarki nieruchomościami Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Posiada również wiedzę i bogate doświadczenie w zakresie prawa mieszkaniowego, działalności wspólnot mieszkaniowych, prawa lokalowego oraz w zakresie windykacji należności. Zajmuje się również zagadnieniami prawa samorządu terytorialnego.
Włada biegle językiem angielskim.

Małgorzata Rydzyk

Adwokat. Izba Adwokacka w Katowicach. Specjalizuje się w prawie karnym oraz w problematyce odszkodowawczej, dotyczącej szkody na osobie - zarówno w aspekcie odpowiedzialności karnej, jak i cywilnej.

Zuzanna Przełączkowska

Radca prawny, OIRP w Katowicach; specjalizuje się w prawie samorządu terytorialnego oraz w prawie mieszkaniowym. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Śląskiego, jest założycielką Koła Naukowego Prawa Procesowego Cywilnego. Włada biegle językiem angielskim.

Patrycja Szatkowska - kierownik sekretariatu

Prawnik.

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.07 s.